O nás

Internetový obchod www.expertnazdravi.cz vstoupil na trh v roce 2016 s širokou nabídkou kvalitních přírodních doplňků stravy a kosmetiky z francouzských laboratoří.

Dovážíme francouzské přírodní doplňky stravy Vitarmonyl, vlasovou kosmetiku NUTRICAP a doplňky stravy podporující růst a vypadávání vlasů a doplňky stravy AquaLigne podporující hubnutí,  které jsou svým složením vhodné i pro diabetiky. Nabízíme produkty určené pro všechny věkové kategorie, které se používají v rámci prevence anebo jsou vhodnou pomocí na potíže spojené se současným životním stylem a znečištěným prostředím.

Francouzské laboratoře nám díky přísnému výběru přírodních ingrediencí, výrobě a kontrole podle farmaceutických norem nabízejí kvalitní produkty vhodné ke každodennímu užívání. Doplňky stravy jsou bez obsahu umělých aromat a barviv, konzervačních látek, bez přidaného cukru, soli, lepku a mléčných derivátů.

Šampony a balzámy na vlasy jsou bez obsahu parabenu.

Myslíme i na naše nejmenší a proto dovážíme francouzskou dětskou kosmetiku, která je na přírodní bázi.

Laboratoře BIOPHA vyvinuly kosmetickou řadu BIOLANE, která respektuje nejen jemnou dětskou pokožku, ale je vhodná i pro pleť citlivou a to díky 30ti leté zkušenosti v porodnicích.

Produkty Biolane jsou svým složením vhodné i k péči o pleť suchou, velmi suchou, trpící dermatitidou, ekzémem nebo lupenkou.

  • vyrobeno pod dermatologickým a oftalmologickým dohledem
  • vyvinuto v souladu s přirozeným pH 5,5
  • založeno na přírodní bázi
  • obsahuje ověřené látky: panthenol, vitamin E, glycerin, ovesný extrakt, olej ze sladké mandle, kombinaci aminokyselin a minerálních látek
  • antiseptické, bez alkoholu, silikonů a parabenu
  • s obsahem složky HYDRA-BLEINE, která se přizpůsobuje povrchu pokožky, zabraňuje delipidizačnímu vysoušení vodou a současně zachovává hydrolipidickou rovnováhu pokožky a hydratuje ji
  • hypoalergenní, dermatologicky testováno
  • produkty nejsou testovány na zvířatech

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který má možnost širokého výběru produktů za příznivé ceny.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a bude moci obohatit Váš životní styl a stanete se našimi stálými zákazníky.